ASIR BAP-68187: Stojí za to investovat do černého venkovního nástěnného svítidla

Zahradní světlo k zavěšení na zeď vyrobené z odolného plastu v rustikálním stilu s patinou.

Máte rádi svou zahradu a chcete, aby byla přenádherná i v noci? Tak to jste na správném místě! ASIR BAP-68187 je venkovní nástěnné světlo, které vám do vaší zahrady přinese jak funkčnost, tak krásu. Vzhledem k tomu, že je vyrobeno z odolného plastu, nemusíte se bát, že by se mohlo snadno rozbít a kromě toho světlo má patinu, což mu dodává rustikální styl.

Jakými vlastnostmi disponuje toto svítidlo?

Ochrana IP65, která zajistí bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů

Jakmile máte venkovní světlo, musíte myslet na to, aby bylo chráněno dostatečně před nepříznivými vlivy počasí. ASIR BAP-68187 disponuje bezpečnou ochranou IP 65, což znamená, že se nemusíte bát deště, větru ani sněhu. Světlo zůstane naprosto v pořádku, aniž by došlo ke snížení jeho výkonu.

Závit E27 umožňuje využití klasických žárovek s maximálním příkonem 60W

Životnost tohoto venkovního světla lze výrazně prodloužit použitím kvalitních žárovek, které mu budou dokonale slušet. Světlo ASIR BAP-68187 disponuje standardním závitem E27, které umožňuje použít většinu dostupných žárovek s maximálním příkonem 60W. Výběr je na Vás.

Rustikální styl s patinou dodá světlu přidanou hodnotu

Tento styl je aktuálně velmi populární a světlo ASIR BAP-68187 v něm rozhodně nezaostává. Moderní technologie a starý styl se v něm spojují, což světlu umožňuje být praktickým a zároveň hodnotným kouskem. Je to skvělá volba, pokud chcete svou zahradu zdokonalit a vytvořit dokonalou atmosféru.

Ozdobte svou zahradu funkcčním a krásným svítidlem

ASIR BAP-68187 je skvělá volba, jak pro malé zahrady, tak i pro velké obytné prostory. Jak už bylo zmíněno dříve, světlo můžete umístit kamkoli ven, díky jeho ochraně proti vodě, ale také mu dodává přidanou hodnotu jeho jedinečný design.

Jaký je popis tohoto světla?

Konstrukce: ABS plast Akrylátový uzávěr
Výška: 48 cm
Rozměr: 27 x 23 cm
Typ závitu: E 27 Max 60 W
Ochrana: IP65

Nyní už házíte zrak na svou zahradu a vidíte plno krásných míst, která by kvůli špatnému nočnímu osvětlení byla proměněna na tmavou pustou. S novým světlem ASIR BAP-68187 tyto oblasti osvětlíte a kromě toho ještě umocníte styling Vaší zahrady.

Investujte nyní a uznejte krásu noci ve Vaší zahradě.

Navštivte náš e-shop pro více informací o této položce.