ASIR Nástěnné osvětlení AHSAP v ořechovém provedení


Osvěžte Váš interiér kousekem venkova

ASIR Nástěnné osvětlení AHSAP v dekoru ořech může být vhodným doplňkem do jakékoliv místnosti Vašeho bytu. Pokud máte v oblibě produkty ruční výroby ve venkovském stylu, jistě Vás potěší tento produkt.

Tento lustr je vyroben ručně z masivní borovice a lana, což přináší pocit kvality a originality. Díky použitým surovinám vypadá produkt skvěle a působí příjemně na oko. Osvětlení má rozměry 23 x 9 x 45 cm, jedná se o typ objímky: 1 x E 27, které umožní osadit zdroj světla o max. výkonu 40 W.

Vhodný do každé místnosti

Tento kousek může zapadnout do každého interiéru. Vzhledem k použitým materiálům, působí velmi příjemně do venkovského, rustikálního stylu. Ideálním umístěním nástěnného osvětlení může být například ložnice, kde by mohlo sloužit jako přívětivé přisvícení uprostřed noci, ale také se bude dobře vyjímat v obývacím pokoji, kde bude příjemně doplňovat celkovou atmosféru.

Kvalitní zpracování

Tento produkt je vyroben z kvalitních surovin a s velkou pečlivostí. Jde o čistou ruční výrobu, díky které si můžete být jisti vysokou kvalitou a dlouhou životností produktu. Díky tomu, si můžete užít atmosféru a příjemné světlo nástěnného osvětlení na mnoho let.

ASIR Nástěnné osvětlení AHSAP ořech

Zakoupit si můžete na BestNabytek.cz

Pokud i Vás tento produkt oslovil, nemusíte hledat dále. Na BestNabytek.cz si můžete tento produkt snadno zakoupit a přivést si kousek venkova do Vašeho interiéru.

Závěr

ASIR Nástěnné osvětlení AHSAP v dekoru ořech je kvalitním produktem, který díky svému půvabu a pečlivé výrobě osloví mnoho milovníků venkovského stylu. Jeho kouzlo se dokáže hodit do každé místnosti Vašeho interiéru a díky tomu může oslovit mnoho lidí, kteří hledají kvalitní a půvabné osvětlení. Pokud Vás producto zaujalo, neváhejte a zakupte si ho na BestNabytek.cz.