Bílá šatní skříň Malta 42 s lesklým povrchem a výškou 183 cm

Bílá šatní skříň Malta 42 je moderní 2-dveřová skříň s lesklým povrchem. Skříň je dodávána v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky. Doplňky na fotce jsou černé, ve skutečnosti jsou stříbrné. Vnitřní uspořádání je zobrazeno na fotografii č.2. Skříň má výšku 183 cm a rozměry (šířka x výška x hloubka) 183x218x61cm.

Bílá šatní skříň Malta 42 s lesklým povrchem a výškou 183 cm

Parametry

Materiál, ze kterého je skříň vyrobena, je laminovaná dřevotříska (DTDL) o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Běžnou údržbu provádějte pomocí dostupných prostředků určených pro tento účel. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku a nepoužívejte ostré hadříky. Při demontovatelných spojích je nutné občasné dotažení, aby se spoje neuvolnily.

 - detaily

Montáž

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Je nutné postupovat dle návodu, aby byla skříň sestavena správně.

Pokud vás zaujala tato šatní skříň, můžete si jí zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz.