Bílý White Label dubový jídelní stůl WLL FABIO 100 cm – luxusní kus pro vaši domácnost


Přírodní jídelní stůl WLL FABIO

Přírodní jídelní stůl WLL FABIO s dubovou dýhovanou deskou a lakovanou dubovou podnoží je moderní, minimalisticky řešený stůl, který velmi dobře doplní interiéry s industriálními prvky i prvky moderního designu. Jeho rozměry jsou 100 cm x 76 cm x 100 cm (d x v x š).

Tento stůl je vyráběn z kvalitního dubového dřeva, kterému dodává vzhled dýhy a zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Stůl je také perfektně odolný vůči každodennímu používání a lehkému poškození.

Moderní design

Moderní design tohoto stolu se hodí do většiny interiérů, protože není omezen jen na jeden styl. Dubová podnož a dýhovaná deska stolu mu dodávají přirozenou krásu, kterou však lze upravit dle vašeho vkusu a designu vašeho interiéru.

Pokud hledáte stylový jídelní stůl do jídelny či restaurace, je tento bistro stůl výbornou volbou.

Upravte si svůj interiér

Jsou-li vaše interiéry postaveny na industrialismu, tento moderní stůl doplní metalické prvky a tvrdší materiály. Pokud máte spíše moderní interiéry, pak vychutnejte svoji volnost a podobně jako zákazník, jenž si přál tento stůl do restaurace, vytvořte si svůj styl s přirozeně krásným dubovým stolem. I pro romantické interiéry, které propojují jednoduchost a eleganci, je tento stůl tou pravou volbou.

Bílý White Label dubový jídelní stůl WLL FABIO

Umístění v prostoru

Zařízení dle posledních trendů, ale také odolnost a dlouhá životnost, to jsou vlastnosti, které zdobí tento moderní kousek. Na našem trhu jsou oblíbené produkty pod značkou White Label a tento stůl je pro tento trendový trh přímo stvořen.

Pořiďte si bílý White Label dubový jídelní stůl WLL FABIO 100 cm a získáte nejen kvalitní kus nábytku, ale i příjemné a stylové místo, které byste neměli podceňovat.

Stůl si můžete zakoupit na následujícím odkazu: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/white-label-dubovy-jidelni-stul-wll-fabio-100-cm