Dubový pracovní stůl s bílou deskou Woodman Feldbach 126×60 cm

Nádherný pracovní stůl Feldbach od značky Woodman se stane skvělým doplňkem vaší pracovny i obývacího pokoje. Bílá deska z laminátu ve spojení s korpusem v dekoru dubové dýhy dostává nádech skandinávského a moderního stylu. Atraktivní prvek dodává podnož z masivního dubového dřeva.

Dubový pracovní stůl s bílou deskou Woodman Feldbach

V tomto designovém stolu najdete spoustu místa a praktické úložné prostory. Dvě zásuvky na kolejnicích a praktická ,,kapsa,, v zadní části desky vám dodá dostatek místa na drobné kancelářské potřeby. Rozměry stolu jsou 126 x 60 x 76 cm (š x h x v). Pro jistotu vám připomínáme, že během montáže je nutné dbát na správné sestavení dle návodu. Jedině tak může být kvalita zaručena na 100%.

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Detail dubového pracovního stolu s bílou deskou Woodman Feldbach

Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem. Takto budete moci dlouho užívat nádherný a praktický pracovní stůl od značky Woodman.

Nyní si můžete tento praktický a designový pracovní stůl zakoupit na stránkách srovnavacího portálu s nábytkem za skvělou cenu. Neváhejte a využijte této příležitosti k tomu, aby váš domov byl ještě krásnější a praktičtější!