Eka Čalouněná postel Lana 180 x 200 cm s úložným prostorem a modrou látkou Trinity

Lze ji snadno čistit. Látkový povrch lze případně ošetřit speciálním čistícím prostředkem, aby byl co nejvíce odolný proti skvrnám a prachu.

Látková tkanina Trinity se vyznačuje svým exkluzivním, modrým odstínem. Tento intenzivní odstín modré barvy se skvěle hodí ke klasickému čalounění a zároveň se dokáže perfektně sladit i s moderním designem. Díky tomu můžete bez obav kombinovat tuto postel s různými typy nábytku a doplňků.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD POSTELÍ
Jedním z největších benefitů této postele je možnost doplnit ji o praktický úložný prostor s kovovým rámem. Tento prostor lze snadno otevřít a poskytuje dostatek místa pro uskladnění nejrůznějších věcí, jako jsou sezónní oblečení, povlečení nebo jiné méně často používané věci. Díky tomu máte více místa v šatníku a zároveň si udržujete pořádek v ložnici.

Lamelový rošt s pohodlnou podporou
Lamelový rošt je základem pro zajištění kvalitního spánku. Tento typ roštu se skládá z jednotlivých příček, které jsou podepřeny pomocí pevných rohů a umístěné na pevném rámu. Tento rošt poskytuje pohodlnou podporu pro Vaše tělo, aniž by docházelo k nadměrnému otlačení nebo vzniku bolestí zad. Rovnoměrné rozložení hmotnosti těla má prospěšný vliv na kvalitu spánku a Vaše tělo se ráno cítí svěží a odpočaté.

Závěr
Eka Čalouněná postel Lana 180 x 200 cm s úložným prostorem a modrou látkou