HALMAR Konferenční stůl Diana Intro v dubu sonoma

Konferenční stolek z kolekce Diana Intro je tvořen kombinací tvrzeného skla a dřeva v barvě dubu sonoma, která vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Stůl se skládá z deskového plánu a nohou, které jsou taktéž vyrobeny z dřeva.

Praktická police pro drobnosti

Konferenční stolek má praktickou polici pod deskou stolu, která bude ideální místo pro uložení potřebných drobností. Díky této funkci bude váš stůl vždy pečlivě a prakticky uspořádán.

Jednoduché formy pro všestrannost

Díky své jednoduché formě se hodí stůl téměř do jakéhokoli interiéru. Můžete jej umístit do kanceláře, obývacího pokoje nebo knihovny. Stůl je také vhodný pro meetingovou místnost, kde můžete uspořádat kreativní brainstorming.

Ostatní nábytek série Diana Intro

Pokud se vám tento stůl líbí, podívejte se i na ostatní nábytek ze série Diana Intro. Tato kolekce je navržena v moderním stylu, který se snadno upravuje k potřebám a vkusu zákazníka.

Rozměry a váha stolu

Rozměry stolu jsou šířka 100 cm, výška 60 cm a hloubka 45 cm. Váha stolu činí 23 kg.

Zásilka ve dvou balících

Stůl je dodáván dohromady a bude vám doručen ve dvou balících. Balení je pečlivě provedeno, aby nedošlo ke ztrátě nebo poškození nábytku během přepravy.

Zkontrolujte výrobek na našem e-shopu

HALMAR Konferenční stůl Diana Intro

Tento bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru, ať už se jedná o pracovní, společenský nebo relaxační prostor. Náš e-shop nabízí široký výběr nábytku různých velikostí, tvarů a barvách, které se adaptují k vašim potřebám.