Krásný a útulný Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo v rozměru 170 x 130 cm


Krásný a útulný Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo

Zachumlejte se večer na terase či u televize do měkoučkého plédu a jen tak chvíli relaxujte. Vaše nervy vám jistojistě poděkují ♥. Pokud hledáte kvalitní a elegantní pléd, pak je Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo tou pravou volbou.

Tiseco Home Studio – značka se zárukou kvality

Značka Tiseco Home Studio je pokračováním značky Tiseco, kterou založila v Belgii již v roce 1946 rodina Degrootových, známá po celé Evropě pro své dlouholeté působení v rámci textilního řemesla. V současnosti se značka zaměřuje na kvalitu, udržitelnost přírodních zdrojů i férové pracovní podmínky.

Měkoučká flanelová látka

Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo vyrábí z měkoučké flanelové látky, která je vynikající na studené zimní noci. Látka je tak hebká a příjemná na dotek, že se budete chtít v něm zahřát a nikdy se z něj nevylezl.

Ideální k dekoraci interiéru

Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo je perfektní k dekoraci interiéru vašeho domova a skvěle zapadne do moderního stylu bydlení. Lze jej použít jako přikrývku na postel nebo jako dekorační kus na gauči nebo křesle.

Rozměry

Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo má rozměry 170 x 130 cm. Díky těmto rozměrům se do něj jednoduše zachumlate s partnerem či vaším domácím miláčkem.

Kdopak by nechtěl po náročném dni nalézt místo k odpočinku a pohodě? S tímto úžasným plédem se každý večer stanou chvíle odpočinku ještě krásnějšími a relaxačnějšími.

Výběr nábytku na jednom místě

Máte zájem o pořízení dalšího kusu nábytku, abyste měli svůj domov dokonale zařízený? Pak navštivte internetový obchod Výběr nábytku, kde si můžete vybírat z rozmanitého sortimentu produktů. A co víc, právě v tomto obchodu můžete zakoupit krásný a útulný Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo v rozměru 170 x 130 cm.

Olivově zelený pléd Tiseco Home Studio Flanelo

Udělejte si radost a pořiďte si pléd Tiseco Home Studio Flanelo!

Tak neváhejte a dopřejte si nejen krásný, ale i útulný nový přírůstek do vašeho bydlení, který vás bude provázet nejen během chladných zimních dní, ale i v letních večerech na terase.