Luxusní kontinentální čalouněná postel s rozměry 90×200 cm a červenou látkou Trinity: Cassablanca od značky Eka

ým prostorem, matrace je táhlová a topper dodává další vrstvu pohodlí. Kontinentální postel tak poskytuje vysokou úroveň podpory, rovnoměrné rozložení hmotnosti a snížení tlaku na klouby. Navíc vypadá elegantně a moderně, takže bude váš ložnice vypadat luxusně.

MATERIÁL – LÁTKA TRINITY V ČERVENÉM ODSTÍNU
Tento model postele má čalounění z elegantní tkaniny s názvem Trinity v červeném odstínu, která dodává posteli šarm a styl. Látka Trinity je tkanina s vláknem Cordura®, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Dostupná je ve třech barvách – červená, šedá a hnědá, a nabízí kombinaci kvality, stylu a trvanlivosti.

VYSOKÁ A STABILNÍ ZÁKLADNA S INTEGROVANÝM ÚLOŽNÝM PROSTOREM
Kontinentální postel Luxurious – Cassablanca má vysokou a stabilní základnu, která zajišťuje dokonalou podporu těla a pohodlné ulehnutí. K základně jsou připevněny nohy, které umožňují snadné čištění pod postelí. Navíc, základna nabízí integrovaný úložný prostor, kam můžete uložit své věci a udržovat tak svůj pokoj uklizený.

TAŠTIČKOVÁ MATRACE A POTAH Z PRVOTŘÍDNÍHO MATERIÁLU
Taštičková matrace je nejmodernější typ matrace, která vám poskytne nadstandardní podporu, odolnost, pohodlí a stabilitu. Každá taštička má vlastní nezávislou pozici, což umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a snížení tlaku na clouby. Potah z prvotřídního materiálu poskytuje vynikající vzhled, snadné čištění a odolnost proti oděru a prasknutí.

PĚNOVÝ TOPPER NHLADÍ PROSTOR PRO SPÁNEK
Kontinentální postel Luxurious – Cassablanca má na vrchní části matrace umístěn pěnový polštář – topper, který dodává další vrstvu pohodlí. Topper NHLADÍ prostor pro spánek, takže se můžete pohodlně usadit a naplnit maximální odpočinek.

Výrobek si nyní můžete zakoupit za bezkonkurenční cenu a to na stránkách společnosti AT COMPLET. Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.atcomplet.cz/produkt/eka-kontinentalni-calounena-postel-luxurious-cassablanca-90m200-cm-barva-latky-trinity-2309-cervena-2

Pokud hledáte postel s nejvyšší úrovní pohodlí a elegancí, luxusní kontinentální čalouněná postel Luxurious – Cassablanca od značky Eka je vaší nejlepší volbou. S jejími rozměry 90×200 cm a červenou látkou Trinity s úložným prostorem si zajistíte maximální komfort a odpočinek při každém spánkovém cyklu.