MARIONET – Rohová skříň z dubu monastery/dub sonoma s 5letou zárukou

Pro mnoho z nás je domov tím nejdůležitějším místem na světě, kde trávíme většinu času a kde se cítíme nejvíce pohodlně. Proto je důležité vybavit náš domov kvalitním nábytkem, který nejenže bude praktický, ale také krásný.

MARIONET - Rohová skříň z dubu monastery/dub sonoma s 5letou zárukou

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a funkční kus nábytku do svého domova. Tato rohová skříň je k dispozici v krásné barvě dubu monastery/dub sonoma, což jí dodává elegantní a moderní vzhled. Rozměry skříně jsou 79 x 197 x 79 cm.

Jak již název napovídá, rohová skříň se hodí především do rohu místnosti, ale díky svému designu ji můžete umístit také do jiných částí místnosti. Uvnitř skříně najdete jednu police, na kterou můžete uskladnit různé předměty, jako jsou knihy nebo věci na ozdobení. Pod touto polici se nachází tyč na ramínka, takže se vám zde pohodlně vejde i vaše oblíbené oblečení.

Vnitřek MARIONET - Rohové skříně z dubu monastery/dub sonoma s 5letou zárukou

je vyrobena z kvalitního LTD, což zaručuje její pevnost a odolnost. Skříň se dodává v demontu, ale není třeba se obávat složení, které je velmi snadné a rychlé.

Je důležité nakupovat u spolehlivých prodejců, kteří nabízejí kvalitní zboží a zároveň poskytují důležité služby a záruky. Proto vám nabízíme nakoupit rohovou skříň na našem eshopu www.nabytekprozivot.cz, kde vám garantujeme kvalitní produkty a spolehlivé služby.

Záruka 5 let

Jedním z důležitých faktorů při výběru nábytku je záruka, kterou vám prodejce nabízí. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám rohovou skříň , která vám poskytne záruku po dobu 5 let. Takže se nemusíte obávat žádných problémů s kvalitou nebo funkčností skříně.

MARIONET - Rohová skříň z dubu monastery/dub sonoma s 5letou zárukou

je tedy naprosto bezpečnou a spolehlivou volbou pro váš domov. Vyberte si jednu z našich skříní a zkrášlete svůj interiér.