Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm – barevná dokonalost na vašem stole


Originální design pro navození dokonalé atmosféry

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm se vyznačuje svým unikátním designem a barevnou kombinací, která dokáže na vašem stole navodit skvělou atmosféru. Jeho originální vzhled okoření každý stůl a přinese do vašeho domova svěží a moderní nádech.

Višňový odstín a kvalitní materiál

Tento podtalíř je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a trvanlivost. Jeho charakteristický višňový odstín v kombinaci s originálním designem dodá každému jídlu nádech luxusu a elegance.

Dekorační využití

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm není určen pouze k umístění vašeho nádobí. Lze jej využít také jako dekorační podtác pro svíčku či sezónní dekorace, čímž dokáže každý prostor zútulnit a vtisknout mu osobitý nádech.

Nevhodné umývání v myčce na nádobí

Mondex doporučuje, aby tento podtalíř nebyl myt v myčce na nádobí. Pro jeho dlouhou životnost je vhodnější pouze jemné otírání vlhkým hadříkem, díky kterému si tento unikátní kousek zachová svou původní krásu a kvalitu.

Kde zakoupit

Pokud vás Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm okouzlil a chcete si ho pořídit do svého domova, neváhejte navštívit e-shop BREGA, kde si tento skvělý kousek můžete objednat jednoduše a pohodlně z pohodlí vašeho domova.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm – dokonalý doplněk každého stolu, který zaručí úžasnou atmosféru při každém jídle. Objednejte si svůj vlastní kousek již dnes na odkazu: www.brega.cz.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche XIII 33 cm