Nakupujte originální deku s motivem beránka a šedými stromy v rozměru 150 x 200 cm


Nakupujte originální deku s motivem beránka a šedými stromy

Jemný materiál pro vaše pohodlí

Deka Beránek s motivem stromů je vyrobena z mimořádně jemného mikroflanelu, který je nejen lehký, ale také přináší krásné teplo. Díky mikrovláknům se deka hladce a jemně obejme vaše tělo. Je ideální na použití jako přehoz na postel nebo na křeslo. Deku můžete samozřejmě využít i na přikrytí pohovky či jako příjemný společník na terase nebo na chalupě.

Snadná údržba

Deka Beránek je nejen jemná a příjemná na dotek, ale také snadno udržovatelná. Můžete ji prát a to v teplotě až 40 stupňů Celsia. Je velmi rychle schnoucí a přitom na vodě odolná. Je také vhodná pro osoby trpící alergiemi.

Technické údaje

Tato deka má rozměr 150 x 200 cm a gramáž 410 g/m2. Je vyrobena z 100% polyesteru. Polyester je velmi trvanlivý materiál, který neroztrhne a neztratí svoje barvy ani po několika praních. Díky jejímu označení můžete vždy najít ty nejlepší údaje, které potřebujete.

Obsah balení

V rámci balení naleznete jednu deku s motivem beránka a stromů. Deka Beránek je ideální pro každého, kdo hledá nejen pohodlný materiál na spaní, ale také kousek, který vynikne svým originálním designem. Nakupte si ji nyní a užijte si krásné chvíle v teple vašeho domova.

Deka Beránek s motivem stromů