Nové tapety od Vavex – 10 x 0,53 m


Nové tapety od Vavex

Krása pro váš interiér

Vavex přináší novou kolekci tapet, které dokážou udělat z vašeho bytu nebo kanceláře dokonalý domov. Tento výrobce je známý kvalitou svých výrobků a tuto tradici přináší i do tapet. Vzory a barvy jsou promyšlené a dokážou naplnit i ty nejnáročnější poptávky.

Bezpečnost pro každého

Je velmi důležité myslet na zdraví při každodenním používání produktů domácího vybavení. U tapet Vavex nemusíte mít obavy, tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné. A tak se nemusíte bát dát si anebo dát třeba do dětského pokoje.

Výhodou je i snadná instalace

Není to jen o slovech ohledně kvality, ale správné kvalitě odpovídá i snadná a rychlá instalace Vavex tapet. Samolepicí základ je snadno připevnitelný a není třeba používat žádné speciální nástroje. Jakmile tapety umístíte, jen zkontrolujete jeho zarovnanost a přizpůsobíte podle svého vkusu.

Odolné materiály na dlouhou dobu

Vavex dává důraz na to, aby jejich produkty trvaly co nejdéle. Tapety jsou oděru a voděodolné, takže otírání a úklid může být prováděn rychle a snadno, aniž by došlo k poškození. Kromě toho se vytištěné vzory udržují v intenzitě po dlouhou dobu.

Jedna z nabízených variant

Mezi nabízenými tapetami Vavex můžeme najít krásnou a originální Tapety 10 x 0.53 m Vavex 14. Tento model má vinylový povrch, který dodá interiéru exkluzivní a vkusný vzhled. Tuto tapetu si můžete objednat na stránkách https://www.skvelynabytek.cz/produkt/tapeta-10-x-0-53-m-vavex-14

Poznámka: Lepidlo není součástí balení.

Nové tapety od Vavex - 10 x 0,53 m

Nová kolekce tapet Vavex pro váš byt nebo kancelář.

Nové tapety od Vavex - 10 x 0,53 m

Snadná a rychlá instalace Vavex tapet.

Nové tapety od Vavex - 10 x 0,53 m

Tapety Vavex jsou oděru a voděodolné.