Nový luxusní polštář rozměru 60×40 cm od Maximex – záruka pohodlného spánku


Nový luxusní polštář od Maximex

Tento ergonomicky tvarovaný polštář od značky Maximex je speciálně navržený pro optimální podporu krku při spánku. Zatímco viskoelastická výplň se individálně přizpůsobí vaší poloze umožňující klidný a ničím nerušený spánek, vysoce prodyšný potah vyrobený z lyocellových a polyesterových vláken velmi dobře transportuje vlhkost, čímž poskytuje pocit sucha.

Ergonomický tvar pro zdravý spánek

Kvalitní spánek je klíčový pro dobrý den plný energie. Proto je důležité mít správnou podporu krku a hlavy při spaní. Nový polštář Maximex rozměru 60×40 cm má ergonomický tvar, který napomáhá udržovat správné postavení krční páteře během spánku. Tím eliminuje bolesti hlavy a krku způsobené nevhodnou polohou.

Viskoelastická výplň pro individuální přizpůsobení

Viscoelastická pěna, ze které je polštář Maximex vyroben, se přizpůsobuje individuálně každému uživateli v závislosti na jeho postavě a poloze. Tím je zajistěna nejvyšší míra pohodlí a relaxace pro pohodlný spánek bez bolestí a nepříjemných pocitů.

Polštář Maximex

Vysoce prodyšný potah pro maximální hygienu a pohodlí

Vysoce prodyšný potah z lyocellových a polyesterových vláken dokonale odvádí vlhkost a udržuje tak pocit sucha během celé noci. Potah je navíc snímatelný a lze jej prát v pračce, což zajišťuje dokonalou hygienu a čistotu polštáře Maximex.

Záruka kvality a spokojenosti

Pokud hledáte polštář, který zajistí pohodlný a zdravý spánek bez bolestí hlavy a krku, polštář Maximex je tou správnou volbou. Kvalitní materiály, ergonomický tvar a dokonalý design jsou zárukou vaší spokojenosti a klidného spánku.

Pro více informací a nákup polštáře Maximex navštivte naši stránku https://www.atcomplet.cz/produkt/polstar-60m40-cm-maximex-2.