Oranžový dekorační polštářek s krásným vzorem, rozměry 45 x 45 cm


Oranžový dekorační polštářek s krásným vzorem

Originální polštářek dokáže zútulnit každý kout domova. Pokud máte rádi krásné a barevné doplňky, tak jste na správné adrese. Tento oranžový polštářek je opravdu krásný a dokáže okamžitě načarovat teplou a přívětivou atmosféru do vašeho bytu či domu.

Kvalitní materiály a rozměry

Tento polštářek je vyroben z kvalitního měkkého materiálu, který je příjemný a hřejivý na omak. Je ideální pro zimní večery, které trávíte u televize či při čtení knihy. Rozměry polštářku jsou 45 x 45 cm, což je ideální velikost pro ozdobení postele, sedací soupravy nebo židle.

Tento polštářek lze snadno kombinovat s jinými textiliemi, například s koberci, závěsy nebo jinými polštáři v odstínech oranžové barvy. Krásný a originální design tohoto polštářku potěší jak vás, tak i vaše hosty.

Vhodný pro využití doma i na cestách

Polštářek se hodí jak pro využití doma, tak i na cesty, když si chcete na delší cestu pořídit něco měkkého a pohodlného. Můžete ho snadno sbalit a vzít s sebou kamkoliv budete chtít. Polštářek můžete využít jako podhlavník na letadle, vlaku nebo autobusu. Bude vám zaručeně příjemnější a komfortnější.

Pro nákup tohoto krásného polštářku s oranžovým vzorem navštivte náš eshop na adrese https://www.nabytekted.cz/produkt/dekoracni-bavlneni-polstarek-oranzovy-vzor-45-x-45-cm. Určitě ho zamilujete.

oranžový polštářek s krásným vzorem