Předsíňová stěna s bílým botníkem OPAL pro účinné uspořádání obuvi

Přeplněná předsíň je mnohdy noční můrou každého z nás. Většinou se tam nachází spousta bot, kabátů, deštníků a dalších nepotřebných věcí. Proto je třeba zvolit vhodné úložné prostory, aby byla předsíň přehledná a nezaplavená věcmi.

Předsíňová stěna OPAL

Předsíňová stěna s botníkem Opal je skvělým řešením pro ty, kteří hledají multifunkční kus nábytku, který se nejen bude hodit do předsíně, ale bude také skvěle vypadat v moderním interiéru.

Moderní vzhled

Předsíňová stěna OPAL nabízí moderní, minimalistický design, který se snadno začlení do každého interiéru. Bílá barva umožňuje kombinaci s různými doplňky a barevnými kontrasty.

Díky kompaktním rozměrům stěny může být umístěna dokonce i v menší předsíni a být tak účinným pomocníkem v boji proti nepořádku.

Předsíňová stěna OPAL

Bílý botník Opal

Jednou z největších výhod této stěny je bílý botník Opal, který dokáže zorganizovat až 20 párů obuvi! Je vyrobena z kvalitního laminovaného dřeva, takže je velmi odolná a snadno se čistí.

Botník má rozměry 50 x 80 x 15 cm a každá polička dokáže pojmout 5 párů bot. Botník je navíc uzavřený, takže vaše boty jsou v bezpečí a chráněny před prachem.

Bílý botník Opal

Další úložné prostory

Kromě botníku najdete v této stěně také prostor na kabáty a poličky na různé drobnosti jako jsou klíče, deštníky či rukavice.

Díky tomu máte veškeré věci na jednom místě a nemusíte se trápit, kde co zrovna položit. To vše vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili nad neustálým hledáním věcí v předsíni.

Prostor pro různé drobnosti

Předsíňová stěna s botníkem Opal je ideální pro ty, kteří chtějí efektivně využít prostor v předsíni a zároveň chtějí elegantní a moderní design. Koupit ji můžete na https://www.sidonia.cz/produkt/predsinova-stena-s-botnikem-opal-bila a už se nebudete muset trápit nad nepořádkem v předsíni.