Stylová a pohodlná rohová rozkládací sedačka RINASPIRI v černé barvě


Univerzální roh a kvalitní materiály

RINASPIRI je elegantní a pohodlná rohová rozkládací sedačka, která se hodí do každého moderně zařízeného interiéru. Co na ní zaujme jako první, je její univerzálnost – roh je možné smontovat na pravý i levý, takže si ji můžete přizpůsobit podle svého prostoru.

Sedačka má černou potahovou látku z kvalitního materiálu alfa 21, která zapůsobí nejen krásným vzhledem, ale zároveň je robustní a trvanlivá.

Další výhody, které oceníte

RINASPIRI není jen krásná, ale přináší i mnoho praktických výhod. Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip, které jsou nejen pohodlné, ale i snadno omyvatelné a lze je snadno vyměnit. Další příjemnou funkcí je úložný prostor, kde si můžete uskladnit své věci.

Ložná plocha (šxh): 203 x 148 cm je dostatečně velká a zaručí Vám pohodlný spánek.

Rozměry a další specifikace

RINASPIRI má rozměry 261 x 98 (74 cm bez polštářů) x 178 cm. Celočalouněné provedení je velmi elegantní a hodí se do každého moderního interiéru. Výška sedu je 40 cm a hloubka sedu s polštáři 58 cm, bez polštářů pak 90 cm. Rozměry úložného prostoru jsou 90 x 70 cm.

Materiál sedačky je pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 a nohy jsou kovové chromované.

Dodávka a záruka

Sedačka RINASPIRI je dodávána v demontu. Pokud se rozhodnete ji koupit, máte na ni 24měsíční záruku.

Krásná, pohodlná a praktická rohová rozkládací sedačka RINASPIRI je skvělou volbou pro každého, kdo si chce pořídit kvalitní nábytek s moderním designem a funkcí. Pokud se Vám líbí, můžete si ji zakoupit zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/rohova-rozkladaci-sedacka-rinaspiri-cerna.

Rohová rozkládací sedačka RINASPIRI

Tuto rohovou sedačku můžete zakoupit i s doplňkovým trojsedačkem a celou tuto sestavu si tak můžete přizpůsobit podle svého vkusu a potřeby.

Rohová rozkládací sedačka RINASPIRI s troj sedačkou