Stylová béžová rohová pohovka Roxy od Scandic s pravým rohem

Pořiďte svému obývacímu pokoji sezení v čistém jednoduchém stylu, díky kolekci Scandic Roxy. Jednotlivé pohovky můžete snadno kombinovat s moduly ze stejné kolekce a vytvořit si tak pohovku na míru vašemu prostoru a potřebám. Fantazii se meze nekladou, takže tyto pohovky můžete též mixovat mezi barevnými kombinacemi. Jejich potahy jsou totiž v různých ale stále nadčasových neutrálních odstínech.

Scandic Roxy pohovka

Vytvořte si pohovku na míru

S tímto systémem lze snadno vytvořit pohovku rohovou, do „U“ nebo extra dlouhou. Moduly mají pohledově upravené všechny strany díky spodnímu připojovací systému. Můžete je tak použít v interiéru i samostatně jako křesla, která doplní modulární pohovku ve stejném stylu.

Scandic Roxy pohovka moduly

Navíc je všechno velmi snadno stavitelné a přizpůsobitelné vašemu prostoru. Roxy má moderní a minimalistický design a přidá tak do vašeho interiéru svěžest. A co víc, její jednoduchý vzhled se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a doplňky. Můžete ji doplnit o polštáře, které pohovku ještě více zjemní a udělají z ní nejen stylový, ale i útulný kousek do vašeho obývacího pokoje.

Závěr – Scandic Roxy

Pokud tedy hledáte moderní a jednoduchou rohovou pohovku, kterou lze přizpůsobit vašemu prostoru a potřebám, je Scandic Roxy tou pravou volbou. A vzhledem k jejím neutrálním barvám se můžete rozhodnout pro libovolné barevné kombinace s tímto nábytkem. Pokud se vám líbí, zcela jistě najdete další kousky z kolekce Scandic a sestavíte si tak ideální obývací pokoj na míru.

Nenechte si ujít šanci a podívejte se na Scandic Roxy pohovku s pravým rohem na www.vybirejnabytek.cz.