Tempo Kondela představuje Čtyřřadý botník VIVAT NEW TYP 3 – dub sonoma/bílá


Tempo Kondela představuje Čtyřřadý botník VIVAT NEW TYP 3

Ať už se jedná o byt, chalupu, nebo rodinný domek, každý domov by měl mít zařízenou předsíň, která je prvním dojmem pro návštěvy. A právě do této části domu nejčastěji umisťujeme botník, který pomáhá udržovat celou tuto oblast organizovanou a čistou. A právě značka Tempo Kondela nám tento produkt nabízí v podobě čtyřřadého botníku VIVAT NEW TYP 3.

Botník VIVAT NEW TYP 3 v dub sonoma/bílé barvě

Čtyřřadý botník VIVAT NEW TYP 3 od Tempo Kondela přichází v kombinaci krásného odstínu dřeva dub sonoma a bílé. Tento design je ideální pro jakýkoli interiér, zvláště pak pro ty, kteří rádi zachovávají strukturu svého domu.

Vyrobený z dřevotřísky DTD laminované

Aby byl botník VIVAT NEW TYP 3 odolný a pevný, byl vyroben z kvalitní dřevotřísky DTD laminovaného materiálu. Tento materiál také zajišťuje, že botník bude odolný vůči poškrábání a opotřebení, a proto ho může používat celá rodina.

Lehce zapadne do každé předsíně

Dalším skvělým prvkem botníku VIVAT NEW TYP 3 od Tempo Kondela je jeho rozměr. S velikostí 50x8x152 cm je tento botník ideální pro každou předsíň, i kdyby byla ta nejmenší. Jeho čtyřřadý design a výklopné prostory tak poskytují dostatek místa pro uložení celé rodiny.

Do botníku můžete jednoduše uložit velké i malé boty

Botník VIVAT NEW TYP 3 od Tempo Kondela neomezuje velikost bot, které si do něj chcete uložit. Díky čtyřem výklopným prostorům můžete uložit jak velké, tak malé boty a dokonce i jiné předměty jako například pantofle či náhradní kozačky.

Jednoduchý design skrývá v sobě praktičnost a funkčnost

Vzhledem ke svému jednoduchému designu a rozměru je botník VIVAT NEW TYP 3 od Tempo Kondela skvělým kouskem pro jakýkoli domov. Jeho praktičnost a funkčnost umožňuje udržovat vaši předsíň organizovanou a čistou, takže si můžete vychutnat vstup do vašeho domova bez stresu. A navíc, s jeho kombinací krásného odstínu dřeva dub sonoma a bílé barvy, se tento botník dokáže hodit do jakéhokoli interiéru.

Botník VIVAT NEW TYP 3

Takže, pokud hledáte botník pro svou předsíň, který je praktický, funkční a krásný, pak by vám měl přijít v úvahu botník VIVAT NEW TYP 3 od Tempo Kondela. A nezapomeňte, že můžete najít tento výrobek na srovnavacnabytku.cz za výhodnou cenu a s rychlým dodáním. Tento botník vám pomůže udržet vaši předsíň organizovanou a čistou, takže si můžete užít bezproblémový vstup do vašeho domova.