Tempo Kondela sedací souprava HAKAN – hnědá/světlehnědá, pravá: moderní pohodlí pro váš obývací pokoj!


Rohová celočalouněná sedací souprava HAKAN v pravém provedení

Díky kvalitní látce a kombinaci světle hnědé a hnědé barvy ozdobí obývák a stane se nepřehlédnutelným doplňkem v interiéru. Své kvality dokazuje již po prvním pohledu.

Exkluzivní design této sedací soupravy dokáže zůstati v harmonické souhře s každým interiérem.

Tempo Kondela sedací souprava Hakan

Čalounění: látka Malmo new 28-23 hnědá / 08 světle hnědá

Čalounění sedačky je vyrobeno z kvalitní tkaniny typu Malmo new v hezké světle hnědé a hnědé barvě. Textilie je oděruodolná a splňuje standard testu Martindale s větší hodnotou než 50 000.

Sedačka a lůžko v jednom

Tempo Kondela sedací souprava Hakan nabízí i funkci rozkladu, přemění se jedním tahem na lůžko s plochou na spaní o rozměru 145×206 cm, takže poskytne pohodlné lůžko pro dvě osoby.

Tempo Kondela sedací souprava Hakan - přeměna na lůžko

Komfort a stabilita

Pro zajištění vašeho pohodlí byla sedačka vybavena kvalitní pěnou a pružinami zajišťujícími potřebnou tuhost a pohodlí. Stabilitu zajišťují pevné dřevěné nohy, které jsou u této sedací soupravy v barvě wenge.

Praktičnost a dekorativní prvky

Tempo Kondela sedací souprava Hakan disponuje praktickým úložným prostorem, který slouží k uložení ložního prádla, polštářů a dalších věcí. Kromě toho jsou součástí sedačky i designové polštářky v kombinaci s použitými barvami.

Rozměry

  • Hloubka sedu: 60 cm
  • Výška spodního prostoru od podlahy: 8 cm
  • Výška opěrky na záda: 48 cm
  • Výška opěrky na ruku: 64 cm
  • Šířka opěrky na ruku: 15 cm
  • Plocha na spaní (ŠxD): 145×206 cm
  • Rozměr polštáře: 45×45 cm

Závěrem

Tempo Kondela sedací souprava Hakan je nejen moderním a estetickým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ale také praktickým a pohodlným způsobem, jak nabídnout lůžko pro dvě osoby. Jeho součástí jsou i praktické úložné prostory a polštářky, které zvýší pohodlí a eleganci této sedací soupravy. Pokud jste hledali moderní nábytek pro váš interiér, nemusíte hledat dál, Tempo Kondela sedací souprava Hakan je ideální volbou.

Zajímá Vás tato úžasná sedací souprava? Podívejte se na něj na našem webovém obchodě.