Zelené palmové listy – olejomalba na plátně, rozměr 60×80 cm

Obraz tištěný na plátně s motivem tropických palmových listů v zelené barvě budou kreativním a abstraktním dekoračním prvkem na stěně v jakékoliv místnosti. Rozměr 60×80 cm.

Umístění obrazu na stěnu

Než si vyberete, kam obraz umístíte, zvažte nejen jeho rozměr, ale i další prvky v místnosti, jako jsou barvy stěn, nábytek či osvětlení. Pokud máte stěnu v jasných barvách, bude zelená barva palmových listů vynikat.

Obraz s palmovými listy na zeleném pozadí

Údržba obrazu

Obraz je vyrobený z kvalitního plátna a tisknutý s použitím odolného inkoustu, takže vydrží mnoho let. Pokud se na něj náhodou dostane prach, lehce ho očistíte vlhkým hadříkem. Nezapomeňte ale na to, že by se měl obraz umývat jen velmi opatrně a neměl by přijít do styku s ostrými předměty.

Proč si vybrat právě tento obraz

Obraz s motivem palmových listů je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do místnosti vnést exotiku a živost. Díky jeho barevnosti se hodí jak do interiéru bytu, tak i do kancelářských prostor. Tento konkrétní obraz je navíc velkých rozměrů 60×80 cm, což vynikne na stěně.

Obraz s palmovými listy v moderním interiéru

Kde obraz koupit

Tento krásný obraz s palmovými listy můžete zakoupit na stránkách Nábytku levněji, kde si vyberete z množství originálních výtvarných děl pro vaši domácnost.